Duo-Travel – Przewóz osób w Kraju i Zagranicą.

Firma Duo-Travel rozpoczęła swoją działalność w 2008 r., kiedy to wynajem autokarów odbywał się głównie w takich miastach jak Nowy Sącz, Krynica, Muszyna, Piwniczna. Na początku świadczyliśmy usługi na rynku lokalnym, ale w bardzo szybkim tempie zaczęliśmy się rozwijać. Obecnie zajmujemy się transportem osób w kraju oraz za granicą.  Nasze autokary oraz busy odwiedziły już Grecję, Francję, Portugalię, i wiele innych krajów europejskich.

Wynajem autokarów oraz busów to nie wszystko w naszej firmie. Dla nas ważna jest również kadra kierowców. Załoga Duo-Travel to doświadczeni kierowcy z długoletnim stażem oraz wysoką kulturą osobistą. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego też dbamy o wszystkie wynajmowane autokary oraz busyspełniały oczekiwania każdego klienta. Od 2014 r posiadamy własne garaże oraz warsztaty gdzie regularnie autokary są podawane bieżącym przeglądom oraz ewentualnym naprawom.

Dbamy o każdego klienta dostosowując ofertę do potrzeb indywidualnych. Dlatego też oferta na wynajem autokaru, wynajem busów 9 osobowych, wynajem busów 15 osobowych na terenie Krynicy bądź Muszyny jest bardzo szeroka.  Dzięki temu, że posiadamy kilkanaście autokarów o zróżnicowanej wielkości, możemy dostosować transport osobowy zarówno do przewozu bardzo dużych grup, jak również kilku osób.

Świadczymy usługi dla :

  • osób fizycznych,
  • firm prywatnych i państwowych,
  • biur podróży,
  • szkół,
  • hoteli i innych jednostek.

transport-zagraniczny-ikrajowy-duotravel-przewozy-krynica-zdroj

firma-duotravel-przewozy-miedzynarodowe-i-krajowe